Nowoczesny sufit naciągany Wrocław

Sufity napinane - Wrocław

Nowoczesne rozwiązanie, które wprowadzi nowy wygląd w twoim wnętrzu. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, dopasowując stylistyczne rozwiązania dzięki którym uzyskasz w swoim pomieszczeniu efekt WOW!

Oferta

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty – zajmujemy się montażem sufitów napinanych jednopoziomowych i wielopoziomowych w domach, mieszkaniach oraz obiektach użyteczności publicznej. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu zapewniamy klientom najwyższy standard obsługi. Podczas pracy korzystamy zarówno ze sprawdzonych, jak i innowacyjnych rozwiązań technologicznych, co pozwala nam podjąć się nawet najtrudniejszych zadań. Do tego wszyscy kontrahenci mogą liczyć nie tylko na szczegółowe doradztwo techniczne, ale atrakcyjne ceny i realizację prac we wcześniej ustalonym terminie.

Sufity napinane, w tym ich montaż nie kryją przed nami żadnych tajemnic. Zachęcamy do kontaktu! Ofertę kierujemy do mieszkańców Wrocławia oraz całego woj. Dolnośląskiego, również Poznania i woj. Wielkopolskiego.
Jesteśmy przekonani, że zakres oraz jakość świadczonych usług spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców! 

Sufity naciągane Wrocław
Nowoczesne sufity podwieszane

Dlaczego warto postawić na sufity napinane

Przy wykończeniu wnętrz dla większości z nas bardzo istotną kwestią są koszty związane z tym procesem. Tradycyjne stropy mogą być przyczyną sporych wydatków w momencie, gdy są nierówne, a właściciel lokalu zdecyduje się na ich poprawianie. Czasochłonne prace w tym zakresie można zastąpić tańszym rozwiązaniem, jakim są sufity napinane. Ich cena jest niska w stosunku do jakości, czas życia naszego sufitu to okres eksploatacji do następnego dużego remontu w całym pomieszczeniu, a może i dłużej. Nasza doświadczona ekipa fachowców rozpoczyna prace w tym zakresie po szczegółowym omówieniu zlecenia z klientem i przygotowaniu projektu działań. Zadbamy o to, aby efekt spełniał oczekiwania inwestora nawet w przypadku skomplikowanych konstrukcji o zróżnicowanych kształtach, jakimi niekiedy bywają sufity systemowe – działając we Wrocławiu, zajmiemy się ich montażem!

Jedną z ważniejszych zalet wspomnianego rozwiązania jest zatem jego dobra cena. Funkcjonalnie to jest rewelacja wśród innych dostępnych rozwiązań na rynku. Z łatwością przy sufitach napinanych można umieścić dowolną liczbę punktów oświetleniowych. Ze względu na charakterystykę płyt gipsowo-kartonowych, z których tworzone są najczęściej obrzeża tych konstrukcji, wykonanie w nich konstrukcji na konkretny rodzaj płótna jest stosunkowo proste. W samej membranie PVC można natomiast zamontować np. nowoczesne i energooszczędne oświetlenie LED. Jest dostępny i prosty w zakupie, jak i późniejszej eksploatacji, pozwala to uzyskać energooszczędne i jednocześnie wydajne źródło światła sztucznego w pomieszczeniu.

Do kluczowych kwestii w kontekście sufitów napinanych, których montaż wykonujemy we Wrocławiu i na całym dolnym śląsku z województwem Wielkopolskim, zaliczamy również wygląd takiego wykończenia. Staje się ona bowiem idealnie gładka poprzez napięcie wspomnianej membrany PVC – efekt taki trudno jest uzyskać przy użyciu innych materiałów. Jej wygląd można przy tym konfigurować na wiele sposobów, dopasowując go do indywidualnych preferencji pod kątem np. koloru lub wzoru.

Dzięki temu sufit napinany w prosty sposób staje się spójny z ogólną aranżacją danego wnętrza, ułatwiając jego wykończenie w przyjętej przez inwestora stylistyce. Montaż specjalnej folii poprzez jej napięcie umożliwia także wykonanie zarówno powierzchni całkowicie gładkiej oraz równej, jak i wypukłej bądź wklęsłej.

Bezpieczne rozwiązanie

Wielu naszych klientów jako priorytet przy wykończeniu mieszkania, domu bądź innego obiektu, traktuje trwałość wykorzystywanych materiałów budowlanych. Przystępna cena sufitów napinanych, które my montujemy, idzie jak najbardziej w parze z ich bardzo wysoką jakością. Płótno PVC jest bowiem niezwykle trwałe – cechuje się ponadprzeciętną odpornością na różne czynniki zewnętrzne, w tym m.in. działanie wilgoci czy wysokiej temperatury. Dobrze zainstalowana membrana gwarantuje całkowitą szczelność i brak możliwości rozwoju grzybów lub pleśni, które mogą się pojawiać w przypadku standardowego wykończenia tej powierzchni. Oferowane przez nas rozwiązanie charakteryzuje się też niewielką wagą. Ma to znaczenie w kontekście obciążania elementów konstrukcyjnych budynku i możliwości ich uszkodzenia np. przy skomplikowanej instalacji wielu połączonych ze sobą płyt gipsowo-kartonowych. W przypadku stropu ryzyko wystąpienia takiego problemu eliminują bezpieczne oraz wytrzymałe sufity napinane – cennik ich wykonania nasza firma „VDL SERVICE” z miasta Wrocław ustala indywidualnie. Jest to w dużej mierze uzależnione od charakterystyki danego zlecenia. Z tego względu zainteresowanych ofertą klientów zapraszamy do kontaktu!

Strzeliste sufity podwieszane

Co uzyskasz jak się zdecydujesz na montaż sufitu napinanego? 

Profesjonalne podejście i efekt który cieszy wzrok przez bardzo długi czas!

Jak tego osiągamy?

Nasza firma z Wrocławia ma wszystkie niezbędne narzędzia i opracowaną technologie do montażu jednopoziomowych i wielopoziomowych sufitów napinanych. Pracujemy bez kurzu i brudu, dosłownie po skończeniu nie zostawiamy nic, oprócz dobrej pracy i jej wyników. Wieloletnie doświadczenie naszych specjalistów pozwoli przewidywać możliwe trudności jeszcze na etapie projektowania wstępnego.

Oprócz materiałów własnej produkcji wykorzystujemy materiały PVC i płótna Deskor (producent Niemcy). 

Paleta kolorów około 90 odcieni.

Zalety sufitów napinanych:

  • Ochrona dobrego remontu, urządzeń i mebli od zalania (Jeden m2 jest w stanie zatrzymać 100 litrów wody).
  • Sufit napinany jednopoziomowy lub wielopoziomowy można zamontować w każdym pomieszczeniu bez uwagi na konfiguracje i specyfikę, jednym wyjątkiem mogą być tylko sauny.
  • W sufit możemy zamontować prawie każdy rodzaj oświetlenia (Reflektory sufitowe, lampy, żyrandole, LED oświetlenie, panele)
  • Łatwy montaż pokryw inspekcyjnych, włazów, czujników przeciwpożarowych i alarmów ochronnych.
  • Konkurencyjna cena z wyższą jakością i bezpieczeństwem Wsparcie przez cały okres gwarancyjny
  • Odporny na kurz, hipoalergiczny, niepalny.

Rodzaje sufitów napinanych

Błyszczący/Połysk  

Lustrzany efekt wizualny! Dzięki odbiciu i załamaniu światła(refrakcji), zyskujemy większą przestrzeń w pomieszczeniu. Z odpowiednim oświetleniem pomieszczenie staje widocznie wyższe i jaśniejsze. 

Matowy

Jest to uniwersalne rozwiązanie dla każdego pomieszczenia, matowa tekstura jest neutralnym rodzajem folii i nie skupia dużej uwagi na sobie(Jeżeli potrzebujemy ją skupić na czymś innym).
Idealnie pasuje w połączeniu z opcją dwupoziomowego sufitu. 

Satynowy

Sufit w satynie pozwala uzyskać elegancki wygląd wnętrza, tektura tkaniny i dobrze dopasowany kolor ma ciekawy efekt wizualny.
Ma właściwość zmiany koloru w zależności od oświetlenia i wybranej barwy, w ciągu dnia widzimy prawie różne sufity, oryginalna rozmaitość. 

Wypełnij formularz kontaktowy

Skorzystaj z naszego formularza kontaktowego i prześlij do nas wiadomość. Odpowiemy w jak najszybszym czasie, przedstawiając ci odpowiednio dopasowaną ofertę.

1 Step 1
Jaki rodzaj sufitu napinanego potrzebujesz?
Ile masz narożników w przestrzeni?
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right